4 запис. Бути собою. 30/366

Я прокинулася, подивилася в віконце і посміхнулась сонечку.
“В мене буде чудовий день!”

Чудове и неоднозначне це свято для мене. В 5 років татусь подарував гілочку мімози та ланцюжок з кулончиком. В школі на це свято хлопці презентували дівчаткам свої подарунки. Але не всі їх отримували. Більшість прикрас або листівок діставалися найкрасивішим дівчаткам. Решта отримувала мало, або взагалі нічого. Мені щастило, хоч у шкільні роки красунею себе не відчувала. Я сиділа за одною партою з хлопцем з ДЦП. Не знаю, чого коштувало його матусі, але Льоня вчився у звичайному класі. І ми нормально до нього відносилися. А ось писати йому було важко. Я, як сусідка по парті, допомагала, як могла. Іноді, коли він втомлювався, дописувала в його зошиті. Знаєте, про що казав Льоня моїй подружці у 5-му класі? Що вони одружаться, в них народиться 15-ро дітей. Усі будуть бігати навколо нього, а він сидітиме у кріслі-гойдалці.

За свою турботу до Льоні я отримувала від його матусі найкращі подарунки на свята. Навіть, коли хворіла. Льоня приходив з повною торбою: ковбаса, хліб, кефір – все, чим були багаті полиці радянських магазинів. І тоді, я зрозуміла, що не обов’язково бути красунею. Важливіше мати добре серце.

Багато розмов про свято 8-го березня. Хтось хизується квітами, хтось діамантами, сукнями. Інші розповідають про рівноправність чоловіків та жінок, нагадують про права, перспективи та можливості. Офіційно 8 березня – це день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права.

Але навіть це не повний перелік саме мого 8-го березня.

Десь 14 років тому я познайомилася з хлопцем. Спочатку ми приглядалися, намагалися зрозуміти чи створені одне для одного. Згодом я відчула себе найчарівнішою та найбажанішою дівчиною у світі. Саме такою, маленькою на зріст, балакучою, або навпаки, слізливою, на високих підборах або у кросівках і неодмінно, з якимись новими ідеями та захопленнями. Не все було просто, було по-різному. Але саме цей хлопець, зараз вже солідна людина, своєю турботою, любов’ю і трохи чоловічим егоїзмом зробив мене впевненою в собі жінкою. Як тут можна розділити фемінізм та жіночність, подарунки та перспективи? Все поєдналося)

Хочу побажати жінкам, щоб вони були щасливі та реалізовані в тому, що їм подобається понад усе. Матусі, бізнес-леді, водії трамваїв, вчителі та поліціянтки – прагніть бути собою, жити своїм свідомим життям, знаходьте рецепти щастя та робіть цей світ кращім!

А щодо того хлопця, то 8-го березня цього року йому  виповнилося 40! В нас із ним спільний пес, кіт, двоє чудових дітей та ще багато усього попереду!

Люблю тебе та обіймаю!

І знаю, хто першим читає мій блог)

Коментарі до “4 запис. Бути собою. 30/366

  1. Вітаємо твого чудового хлопця і бажаємо тобі завжди бути з ним щасливою, бажаною, відчувати підтримку та надихати його на звершення!

    1. Дякую, мій янгол!)) Відсьогодні я зрозуміла, що ти не тільки Янгол Ватсон, а і мій янгол-охоронець) Бажаю тобі, люба, щоб все добре здійснювалося!!)

  2. Маняшечка,как здорово ты написала.
    Думаю,цей хлопець обрыдался от чувств, читая твой блог.
    Передай поздравления от нашей семьи своему НАСТОЯЩЕМУ МУЖЧИНЕ.
    Очень любим эту чудный семью.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *