6 запис. Бути собою. 55/366

Життя – це далеко не яке-небудь майно, яке треба від когось захищати. Це великий дар, який потрібно обов’язково розділити з близькими тобі людьми. Автор – Вільям Фолкнер

Йо-хо!! На мій блог вже підписана перша свідома сотня людей! 100 підписників – це маленьке свято))

Я вітаю вас, друзі! Дякую за цікавість до проекту!!

Тому  влаштую вам маленьку екскурсію, розповім, що тут відбувається)

Ось ця кімната  – це перший мій крок до будинку-блогу та до свідомого життя. В ній розділяють сміття, не купують зайвий пластик та розповідають про свої маленькі перемоги. Кольори кімнати – зелені, як трава та ніжні, як тендітне весняне листячко. Запах сосни та скошеної трави.

Друга кімната – творча, мрійлива та трохи дівоча. В ній живуть тендітні дитячі мрії. Я про них дбаю, ніколи не забуваю, розповідаю, але образити їх нікому не даю. Вони здаються трохи наївними, але насправді, важливі. Ці мрії як зернятка, які тільки-но випустили коріннячка в плодючій грунт. За ними майбутнє) Колір цієї кімнати – фіолетовий, запах рожевого гіацинту.

Третя – креативна студія. О!! Іноді здається, що тут хаос!! Тут і співи, і прання, і діти. Але насправді, дещо розкладено по полицях та піддається структуруванню. Наприклад, “Свідоме життя з Маріанною Бойко” або “Свідомі лайфхаки”. Ніколи не знаєш наперед, що з’явиться у цій кімнаті, тому краще підписатися на канал) Колір цієї кімнати яскраво-фіолетовий, звісно, це колір творчості, а запах… запах техніки. Якщо ви колись були на радіостанції або на студії звукозапису, то знаєте, по що кажу) Ще один раз я відчула такий запах в одній дорогій автівці, нафаршированій електронікою.

А ще в мене буде гостьова кімната, яка зараз вже в стадії закінчення ремонту. Туди я буду запрошувати гостей, робити цікаві інтерв’ю, фото та відео-репортажи. Ця кімната для того, щоб робити яскравий, якісний та чесний контент про цікавих людей або круті продукти. Це – майданчик для вашої реклами. Якщо вас це цікавить, напишіть мені – 3boykoz@gmail.com . Ця кімната обклеєна різними фотографіями, яскрава, різнокольорова. Вона матиме різні запахи – домашнього хліба, натурального крему, органічного сиру, вина, запах красивого свідомого життя, простого, але рідного. Хочете додати свій запах?

Ще в мене є фазенда, де багато проводжу часу, та стіна з фотовиставкою мого життя)) Приєднуйтесь!

Анонс!!!

Найближчим часом я викладу публікацію про другу зустріч з імідж-коучем Лончаковою Ольгою, майстринею-лялькаркою Юлією Рибченко та про круте сміттєво-перероблююче підприємство. Не перемикайтесь!

Нагадаю, що ця публікація відбувається в рамках експерименту, де я за рік повинна досягти 7 цілей:
1 Заспівати пісню під акомпанемент Е. Хмари
2 Побути моделлю на подіумі
3 Створити авторську програму на радіо або телебаченні
4 Знятися в епізоді в кіно
5 Пройти курси по бізнесу
6 Виступити на конференції TED английською мовою
7 Написати книгу
!!! Вже є перші досягнення:

– на 17 день я пішла навчатися до “Свободной Школы Предпринимательства”,

– на 32 день була створена авторська програма “Свідоме життя з Маріанною Бойко” на радіо “Воскресіння”, вже було 4 програми,

– на 48 день я зробила досить сміливий крок та записала відео-звернення до Евгена Хмари! Це відео набрало багато передивлянь. Воно шокувало декого, але я не шкодую, що так зробила. Скажу більше, зі мною зв’язалася чарівна пр-директор Евгенія. І, сподіваюся, що попереду цікава зустріч!))


 

Деми з вами можемо зустрітися найближчим часом:

 

5 квітня – зустріч у дитячому клубі “Винахідник”.

8 квітня – лекція “Креативно-свідоме мислення”.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *