Проект “Zero Waste Ukraine”

Сміття забирає життя людей. Так не повинно бути.

Можливо, ви вже знайомі з моїм першим екопроектом “104 дні без поліетилену”. Майже два роки назад наша сім’я відмовилася від використання поліетилену. Ми надихнули тисячі людей відмовлятися від шкідливого упакування. З того часу багато чого змінилося: в ЗМІ дуже часто лунає тема екологічного стилю життя, продавці на касах почали звикати до покупок без пакетиків, українці навіть підписали петицію щодо заборони поліетиленового упакування в супермаркетах, з’явилося багато еко-ініціатив, проектів, бізнесів, тощо. Але сталося і трагічне: на Львівському полігоні під шаром сміття загинуло 4 людини. Сміття забирає життя людей. Так не повинно бути. Треба щось змінювати, просто зараз.

105 days  for “Zero Waste Ukraine”
Ціль: протягом 105 днів прожити без сміття.
Як само: не викидати сміття в сміттєві баки і відповідно, не відправити на полігони. Те, що можна переробити – здати на переробку, органіку компостувати, корисні зайві речі віддати на благодійність, непотрібне не купувати. ТЕ, ЩО НЕ ПІДХОДИТЬ ПІД ЖОДНУ КАТЕГОРІЮ, ЗАЛИШИТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ КВАРТИРИ ДО КІНЦЯ ПРОЕКТУ. Після закінчення експерименту все буде розглянуто та проаналізовано.
Для чого: дізнатися, наскільки реально в умовах нашої країни прожити з нульовим відходом, найекологічним стилем життя.
Виключення: планується два виключення.
21 жовтня 2016 – 2 лютого 2017

Слідкувати за проектом можна:

З усіх питань можете писати мені на пошту 3boykoz@gmail.com.

 

 

Коментарі до “Проект “Zero Waste Ukraine”

  1. Твій проект надихнув мене завести дома “пакетик для пакетиків”, які потім відправляться на утилізацію ) чудова ініціатива!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *