“Зелена Школа” – унікальний освітній екокурс

Уявіть собі, що екологічне життя може не тільки очистити вашу карму, зберегти природу, а й заощадити гроші та зберегти здоров’я. Скажу більше, навчившись свідомому споживанню, дізнавшись про екобудівництво, пермакультуру, альтернативну енергетику, роздільний збір відходів та інше, можна запустити свій екопроект або екобізнес.


16- 19 лютого 2017 року

Платформа культурних ініціатив “ІЗОЛЯЦІЯ” (м. Київ, вул. Набережно – Лугова, 8)

“Зелена Школа” – це унікальний чотириденний освітній курс від 26 ведучих екотренерів та практиків, що допомагає учасникам створити та реалізувати свої іноваційні еко-проекти.


Екотренди швидко набирають популярності у світі. Так! Люди стають більш свідомими. Вже замало бути ситими, вдягнутими, захищеними. Хочеться як мінімум не шкодити природі, як максимум – впливати на покращення її стану.

А ще, бути eco-friendly ду-уже приємно!! ! ЗМІ, зірки, блогери та інші підхоплюють світові приклади!

Але, як з цим розібратися? Приклади інших країн надихають, але не дають повного розуміння картини “зеленого” життя. Реалії нашої країни, менталітет, безліч нюансів… Як з цим розібратися?

В цьому допоможе “Зелена школа” – унікальний освітній екокурс. Школа, яка допоможе дорослим зберегти  довкілля для майбутніх поколінь.

Цей освітній майданчик для спілкування однодумців. Навчання для активних людей. Можливість познайомити їх з поточними екотехнологіями і надихати створювати власні екостартапи. У нас дуже працьовиті і розумні люди, у нас є хороша наукова база, треба просто донести приклади світової екопрактики, і далі вони самі діють. Створюють свої екопроекти та вдосконалюють їх.

 

Максим Залевський, засновник “Зеленої школи”

Школа, де за чотири дні 26 спікерів розкажуть про свій екодосвід з різних направлень 300-м учасникам. Лектори не просто надихають, а дають реальні поради!

В цьому році лекторій розкриває такі теми:

 • сталий розвиток і свідоме споживання,
 • екобудівництво і компактне житло,
 • економіка спільного споживання (sharing economy),
 • альтернативні джерела енергії та енергоефективність,
 • органічне землеробство та пермакультурний дизайн,
 • екопроекты и екостартапи,
 • екологічний транспорт и електромобілі,
 • екопоселення і ферми-комуни.

Особисто мені кількість еконаправлень допомагає зрозуміти цілісну картину сталого розвитку людини та свідомість сучасного буття. На курсі крім навчання можна знайти однодумців, створити спільні проекти, обмінятися насінням, подивитися фотовиставку, придбати екотовари.

Цінність зеленої школи в екотоваристві, консолідації зеленого мислення та можливості отримувати освіту та досвід від провідних експертів і практиків.

 

Олександр Денищенко, координатор заходу, вегетаріанець

Деякі спікери вже були гостями моєї програми “Свідоме життя з Маріанною Бойко” – Андрій Бобровицький (екобудівництво), Вікторія Норенко (“Зелений Птах”), Тетяна Ситник (експерт органічного ринку), Анастасія Курганська (екопоселення “Дубравушка”), Сергій Коваленков (екобудівництво), Олена Березовська (“Органічна Україна”).

На  5-ї  “Зеленій школи” ви зможете дізнаєтеся про екогаджети для свідомого споживання та протестувати  їх:

 • Ecoisme –  в його основі смартометр – пристрій, який контролює дані про включені в мережу прилади і транслює на смартфон інформацію про час включення, тривалості роботи і режим споживання кожного з них. Ecoisme вміє інтегруватися з сонячними панелями і дозволяє оцінити, яка частка електрики припадає на сонячну енергію.
 • Waterboxx – система відновлення лісів в посушливих районах. Пристрій на 90% підвищує виживаність дерев при мінімальному споживанні води, частина якої потрапляє в Waterboxx зі створеної за ніч з вологи.
 • Edyn – система інтелектуального поливу Edyn збирає і транслює на смартфон дані про вологість і температуру ґрунту і повітря, рівні освітленості ділянки городу. Завдяки Edyn користувачеві простіше аналізувати стан рослин і створювати умови для отримання великого врожаю.
 • FarmBot – система з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє автоматизувати догляд за городом. За заданою зі смартфона схемою Farmbot самостійно висадить насіння і виростить з них рослини.
  Робот враховує вид рослини, вік, склад грунту і клімат. У поєднанні з сонячними панелями і системою збору дощової води і поливу Farmbot буде самодостатнім.
 • SolarCoin – додатковий «зелений тариф» для власників приватних сонячних електростанцій.
  Це криптовалюта, яка видобувається з сонячної енергії. Технологія знаходиться на стадії тестування і в учасників курсу буде можливість її випробувати.

А ще вперше відбудеться ековечірка! Де можна буде в неформальній атмосфері поспілкуватися з однодумцями! Веганський, вегетаріанський кейтерінг, трав’яні чаї, смаколики без цукру, приємна музика від гурту “Звуки Землі” та майстер-клас гри на глюкофоні. М-м-м… Вже в очікуванні цієї події!!

Не гайте часу, станьте одним з 300 учасників образотворчої платформи “Зелена Школа”, відчуйте себе частиною екоруху та змініть світ навколо себе!

Реєстрація (кількість учасників обмежена) – http://ecoschool.org.ua

Або за телефонами – (093) 449-35-24, (067) 252-10-68

До зустрічі!)))

 

Всі світлини зі ФБ – сторінки заходу.

Один коментар до ““Зелена Школа” – унікальний освітній екокурс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *