Екоосвіта для кожного.

Або чому українцям варто більше дізнаватися про стан довкілля, вплив на нього людської діяльності та як запровадити позитивні зміни.

Років з 5-ть назад я зовсім не розуміла, нащо робити пляшки, що швидко розкладаються в природі, а потім за це переплачувати. Люди, які їхали за кордон та вивозили з України вживані батарейки викликали в мене купу емоцій. “Якісь дивні люди” – думала я (ви теж?). Але життя вносить свої корективи, доля трохи поглузувала з мене і тепер я ввечері закопую органіку під клумбою, стискаю пластикові пляшки та відокремлюю папір від скла.

Нащо все це? Нащо витрачати час на навчання сортуванню, або вивчанню органічних виробників чи альтернативної енергетики?

Тут у кожного свої цінності.

Особисто для мене важливо НЕ ПРОСТО ЖИТИ, не просто жити ЦІКАВИМ ЖИТТЯМ, не просто жити цікавим життям, а й ПРИНОСИТИ КОРИСТЬ СУСПІЛЬСТВУ. І для цього потрібно навчатися. Не зупинятися на місці. Я не боюсь старішати, не боюсь своїх зморшок, але я боюся не розвиватися як особистість. А ще в мене є діти, і я хочу, щоб вони жилі в чистій країні (як би банально це не звучало). І найменше, що я можу зробити – навчитися, як вести свій побут екологічно (етично до природи). Я не ставлю цілі врятувати світ від сміття, від глобальних змін клімату, змінити ставлення всіх людей на планеті. Моя ціль – робити кожен день маленькі справи, що поступово набирають сили, та все ж таки впливають на цей світ) І для цього мені потрібні знання: теорія, практика, досвід інших людей, проектів, країн.

У екології взагалі немає кордонів. Не достатньо бути “чистим” в межах свого подвір’я або квартири. Навіть в межах своє країни недостатньо. Тільки разом, спілкуючись, набираючись досвіду ми зможемо подолати проблеми забруднення повітря, ґрунту, води.

То що робити?

  • Ви можете читати в оригіналі матеріали будь-яких країн, набиратися досвіду та спілкуватися онлайн (якщо володієте англійською та іншими мовами).
  • Ви можете подорожувати та вивчати на практиці екопроекти різних країн.
  • Можете навіть потрапити на Конференцію ООН з питань клімату.
  • А можете просто потрапити на еколекторій “Зелена Школа”, що відбувається в Києві.

Для кого «Зелена Школа»?

Лекторій “Зелена школа” в Києві 7-10 вересня 2017 для тих, хто:
– цікавиться питаннями компактного житла і екобудівництва,
– будує бізнес та життя за принципами циркулярної економіки,
– розуміє перспективи енергоооперативів,
– вивчає альтернативні та блокчейн-технології,
– вчиться організації простору,
– займається екопроектами,
– створюють екопоселення,
– шукають зв’язок індустрії моди та екології, вивчають створення екологічного одягу та екологічні технології fashion-індустрії,
– розвиває тематичні спільноти,
– веде натуральне виробництво,
– прагне екологічно жити у міському середовищі.
Для слухача Лекторію не обов’зково бути екологом. Я б навіть сказала інакше – добре, якщо на “Зелену школу” прийдуть люди інших професій.

Цього разу крім постійних спікерів лекторію приїдуть лектори з інших країн, щоб поділитися своїм досвідом.

Коли і де?

7 вересня – 10 вересня

Київ,  вул. Дегтярівська, 5, K, (Мала Опера)

Сайт проекту – http://ecoschool.org.ua/ua/

Завітати до сторінки події на ФБ – сюди.

Зустрінемося там та придумаємо разом якийсь корисний проект!

Обіймаю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *