27.04.2018 Маріанна Бойко на підприємстві “Кромберг енд Шуберт” провела лекцію під час екофорума.

Тема лекції від консультанта екологічного мислення Маріанни Бойко – “Екологічна свідомість. Шлях до чистого довкілля”. Лекція відбувалася під час «ЕКО-форума», що організувало та провело житомирське підприємство «Кромберг енд Шуберт» 27 квітня.

“КРОШУ” приділяють особливу увагу турботі про екологію. На заводі було започатковано нову соціальну ініціативу «ЕСО КRОSHU» в рамках якої було проведено ряд заходів екологічної тематики.

На участь у заході також були запрошені активні працівники офісів та виробництва заводу, представники ДП «Житомирське Лісове господарство», університетів ЖДТУ, НАЕУ, «Держекоінспекції», ШШ «Інтелект»,  КА «ШАГ», БФ «Лелекера», постачальники заводу, представники Житомирських ЗМІ.

Маріанна Бойко розповіла про свій досвід зменшення відходів, порадила, як сортувати вдома, що робити з органічним сміттям, та як збудувати «Зеленив офіс» на своєму підприємстві. Виступаючи, вона відмітила, що все більше підприємств долучається до ідеї роздільного збору сміття. А нинішній рівень сортування сміття на Житомирському «Кромберг енд Шуберт» її приємно вразив.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *