В Києві відбудеться форум “Енергія Змін PowerShift UA 2018”

З 7-го по 9-е вересня 2018 року.

Київ. ВДНГ.

Відбудеться форум “Енергія Змін PowerShift UA 2018”

“Енергія змін” – це українська гілка міжнародного некомерційного кліматичного форуму Power Shift. Цього року він відбудеться в Україні із закликом “Визначай майбутнє!”.🌎

☝ Ми ставимо перед собою задачу зібрати разом представників різних груп суспільства – від кліматичних активістів і прихильників дружнього до природи способу життя, до представників влади, НУО та МСБ, стартаперів і студентів-винахідників – груп, які можуть і хочуть впливати на галузі енергетики, раціонального виробництва і споживання, поводження з відходами, щоб розвивати проекти та ініціативи, що допоможуть переходу до сталої економіки.

Програма заходу.

Увага! Можна купити один квиток на три події та заощадити гроші!

______________________________

УВАГА!

8-го вересня об 11.00 відбудеться лекція від Маріанни Бойко

“Стиль життя в 2050 році”

 

Будемо разом визначати майбутнє!

Будь ласка, візьміть участь у соцопитуванні, нам дуже важливе ваше бачення!

Анкета.

Дякуємо!

______________________________

📌 Форум “Енергія змін” – це платформа для взаємодії і пошуку однодумців, партнерів, знань і технологій, розгляду можливостей, пов’язаних із зміною клімату на рівнях “Я” – “Громада” – “Суспільство” – ”Країна” – ”Світ”. Де і як може впливати та отримувати користь кожна людина.

🚀Чому саме “Визначай майбутнє!”?

☔ Цього року майже всі говорять про майбутнє, присвячують йому заходи, дослідження і проекти. Ми єдине покоління, відповідальне за майбутнє і за те, яким буде клімат, погода та умови життя людей на цій планеті, у наших містах. В нас є шанс і можливості здійснити перехід до ВДЕ, побудувати сталу, дружню до природи економіку, і попередити катастрофічну і невідворотну зміну клімату.

🌎 Це реально за умови, якщо ми визначимо вже зараз, яким шляхом забезпечувати країну і людство енергією, який спосіб життя обрати, як поводитися з ресурсами на індивідуальному і глобальному рівнях.

Усе це не можна змінити за день, тому вирішувати і діяти потрібно вже зараз. Ми разом з учасниками будемо розглядати різні варіанти картинки 2050 року та шляхи досягнення кращого для людей розвитку подій, використовуючи дані досліджень і приклади існуючих політик і технологій. Як ми разом можемо зробити його сталим, безпечним, комфортним? 🏡

Ми надаємо простір для спілкування у різних потоках і форматах: лекторії, воркшопи, міні-виставки, представлення проектів, майстер-класи тощо.🎨

Простір форуму “Енергія змін” буде максимально сталим відповідно до принципу 3R Reduce Reuse Recycle: 100% відновлюваної енергії – заряджаємося від сонячних панелей, сортуємо сміття, використовуємо принцип фудшерінгу.♻

Учасникам надається можливість обирати варіант проживання у власних наметах території проведення форуму, що потрібно узгоджувати заздалегідь – кількість місць під намет обмежена⛺.

Організатори: УМКА в кооперації з екоосвітнім проектом Зелена школа за підтримки представництва Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, 350.org – Україна та німецькою громадською організацією DRA – Deutsch-Russischer Austausch e.V.

Наші партнери: WWF в Україні, Екодія, Українська Кліматична Мережа, Climate Action Network – Eastern Europe, Caucasus and Central Asia, ВДНГ.

З повагою, Маріанна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *